Magyar rekord:

GKSK Cani-ball blue, 18,012 sec
2012.06.01 Lengyelország

Csapat rekord:
Versenyen: 19.3 sec (Skyball, EFC 2013)
Edzésen: 18.95 sec.

 

2012.

Közép-európai Flyball Derby
2012. 06.


Aquincum és Kékzorka közös csaptai
 

Aquincum Dozers
2. divizió
Speed trail: 3. hely
Double elimination: 2. hely

Latszay Rita - Kópé
Terék Anita - Tamara
Hanzséros Mária - Zorka
Balla Anita - Perfect Sense Bona Dea Trisa
Balázs Gabi - Skeet
Bcsinszky Éva - Csülök

Géptöltő: Szabó László
Csapatkapitány: Balla Anita

Aquincum Dozers Junior
2. divizió
Speed trail: . 4.hely
Double elimination: 4. hely

Szabó István - Nílus
Szigeti Éva - Dió
Hanzséros Mária - Vita
Terék Anita - Ben
Köböl Szabina - Emma
Bacsinszky Éva - Zetor

Géptöltő: Balla Anita
Csapatkapitány: Szabó István

Magyar Flyball sorozat 1. forduló
/3+1 fős csapatokkal/

Speed trail: . 5.hely (16,75)
Double elimination: 4. hely (16,53)

Aquincum Dozers

Gombos Jólán - Drazsé
Bacsinszky Éva - Csülök
Balla Anita - Perfect Sence Bona Dea Trisa
Szabó István - Nílus

Géptöltő: Szigeti Szandra
Csapatkapitány: Balla Anita
2011.

Flyball Európabajnokság
2011.07.29 -31
Németország, Borken

II. Pink Paws Flyball Verseny
2011.09.18.

Aquincum Dozers
13. divizió
Speed trail : 2. hely (21.24)
Double elimination: 4. hely (21.14)

Kiss Ferenc - Botond
Szatyina Szilvi - Jasmin
Szigeti Szandra - Riki
Szabó István- Trisa
Gombos Jolán - Drazsé
Kolyankovszki Szilvi - Manu

Géptöltő: Dóczi Kata
Csapatkapitány: Szabó István

Aquincum Dozers
2. divizió
Round Robin: 2. hely ()
Double elimination: 2. hely (22.22)

Kiss Ferenc - Botond
Szigeti Szandra - Riki
Balla Anita- Trisa
Gombos Jolán - Drazsé
Bacsánszkí Éva - Csülök
Kiss Judit - Berci

Géptöltő: Dóczi Kata
Csapatkapitány: Szabó István
ÖGW-Wiental Flyball Verseny
2011. július 2.
Aquincum Dozers
2. divizió
Round robin: 3. hely (21.4)
Double elimination: 2. hely ()

Kiss Ferenc - Botond
Szatyina Szilvi - Jasmin
Balla Anita - Trisa
Gombos Jolán - Drazsé
Kolyankovszki Szilvi - Manu


Géptöltő: Szabó István
Csapatkapitány: Balla Anita
Aquincum Dozers Jr.
2. divizió
Round robin: 4. hely
Double elimination: 4. hely

Marozsán Judit - Jeffy
Szigeti Szandra - Riki
Bacsánszkí Éva - Csülök
Murányvári Dóra - Gésa
Dóczi Kata - Lutra
Szabó István - Nílus

Géptöltő: Kolyankovszki Szilvi
Csapatkapitány : Balla Anita
Eager's Kupa - Trmice
2011.május .07-08.

 
1. Int. Pink Paws Indoor Flyballrace
2011. május 21-22
Aquincum Dozers
3 . divizió
Round robin: 5. hely (21.21)
Double elimination: 4. hely (21,14)

Kiss Ferenc - Botond
Csóka Gabriella - Molly
Szatyina Szilvi - Jasmin
Gombos Jolán - Drazsé
Szigeti Szandra - Riki
Kolyankovszki Szilvi - Manu
Géptöltő: Szabó István
Csapatvezetők:
Kiss Judit, Balla Anita
Segítők:
Dóczi Kata, Balázs Gabi

| jegyzőkönyv letöltése |
Aquincum Dozers
2. divizió
Round robin: 2. hely
Double elimination: 3. hely

Kiss Ferenc - Botond
Csóka Gabriella - Molly
Szatyina Szilvi - Jasmin
Gombos Jolán - Drazsé
Dóczi Kata - Lutra
Kolyankovszki Szilvi - Manu
Géptöltő: Szabó István
Csapatkapitány : Balla Anita

2010.

Pink Paws Flyball Verseny - Ausztria
2010. 09.18.

Eager's Kupa - Trmice
2010. 05.08-09.


Aquincum Dozers - 2. divizió
Round robin 3. hely (22.72)
Double elimination 3. hely (23,38)

Murányvári Dóra - Tódi
Szatyina Szilvi - Jasmin
Kiss Ferenc - Botond
Csóka Gabriella - Molly
Gombos Jolán - Drazsé
Szigeti Szandra - Riki
Géptölto: Marozsán Judit

Csapatvezetők:
Kiss Judit, Kolyankovszki Szilvi
és Szabó István

Aquincum Dozers - 5. divizió
Round robin 2. hely
Double elimination 3. hely ( 22.34)

Balla Anita - Asa
Kiss Judit - Benji
Kolyankovszki Szilvia - Manu
Marozsán Judit - Jeffy
Murányvári Dóra - Tódi
Szatyina Szilvi - Jasmin
Géptölto: Recskó Roland
Csapatkapitány: Szabó István

| jegyzőkönyv letöltése |

2009.

Eager's Cup 2009 - Trmice
(2009.05.09. - 05.10.)

Flyballistic - 3. divizió
Speed trial 6. hely (22.38)
Double elimination 4. hely ( 22.18)

Kiss Ferenc - Botond
Kiss Judit - Benji
Kunvári Tímea - Rozsomák
Kolyankovszki Szilvia - Manu
Bordács Katalin - Bojtár
Tasch Szilvia - Maya
Géptölto: Barna László

Flameballistic - 3. divizió
Speed trial 3. hely (21.31)
Double elimination 6. hely ( 23.13)

Sümegi Ágnes - Becks
Zsíros József - Blacky
Kunvári Tímea - Blanka
Szatyina Szilvia - Jasmin
Rak Szilvia - Templom
Tasch Szilvia - Sasa
Géptölto: Szabó István

Flyball Európa Bajnokság
(Belgium, 2009.05.29. - 05.31.)


Flyballistic - 10. divizió
Speed trial 2. hely (22.64)
Double elimination 2. hely (22.84)

Kiss Judit - Benji
Kunvári Tímea - Rozsomák
Bordács Katalin - Bojtár
Tasch Szilvia - Maya
Rak Szilvia - Templom
Géptölto: Barna László

Flameballistic - 8. divizió
Speed trial 2. hely (21.02)
Double elimination 1. hely (20.94)

Sümegi Ágnes - Becks
Zsíros József - Blacky
Ferencz Éva - Cudar
Kunvári Tímea - Blanka
Szatyina Szilvia - Jasmin
Tasch Szilvia - Sasa
Géptölto: Szabó István
2008.
Sweet Hope Cup, Prága,
2008.06.22.
Flyball Európa Bajnokság, Mlada Boleslav, Csehország
( 2008.07.04. - 07.06.)

Flyballistic - 2. divizió
Round robin 1.hely (24.54)
Double Elimination 1. hely (22.75)


Barka - Orbán Dóri
Benji - Kiss Judit
Blanka, Rozsó - Kunvári Timi
Bojtár - Bordács Kati
Botond - Kiss Fecó
Manu - Kolyankovszki Szilvi
Géptöltő - Barna László
Csapatkapitány - Zsíros József

Flyballistic - 7. divízió
Round Robin 6.hely (23,23)
Double Elimination 1. hely (23.36)


Barka - Orbán Dóri
Benji - Kiss Judit
Rozsó - Kunvári Timi
Bojtár - Bordács Kati
Botond - Kiss Fecó
Manu - Kolyankovszki Szilvi
Csapatkapitány: Zsíros József és Rak Szilvi
Géptölto: Barna László


Frissítve: 2012.07.06.